Michigan

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Michigan parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Mičiganas

Į pietus ji ribojasi su Ohaju ir Indiana, su kuria ji taip pat dalina vidaus vandenis ežero. Vandenyse taip pat yra daugiausia vakarų sienų, iš pietų į šiaurę, su Ilinojus ir Viskonsinu Mičigano ežere; taigi, dėl žemės dalies su Viskonsine.

Mičigano nekilnojamojo turto rinka gerokai išaugo 2017 metais. Tai buvo gerų rezultatų metai pardavėjams. 2018 m. Buvo įregistruota Mičigano nekilnojamojo turto rinkai visų pirma už parduodamą turtą Mičigane.

Mičigane parduodamas didelis nekilnojamojo turto potencialas gali būti pateiktas rinkai.

Teigiamas dalykas apie Mičiganą yra nuolat auganti ekonomika. Tik trejus metus buvo užregistruotas teigiamas padidėjimas. 2018 m. Atrodo, kad pramonė, kuriai reikia rūpintis, yra maistas, energija, sveikata, informacinės technologijos, vanduo ir transportas. Mičiganas vis dar yra automobilių pramonės lyderis.

Pavasaris yra didžiausias Mičigano namų pirkimo sezonas, ir mes tikimės, kad Mičigane bus padidėjęs turtas pardavimo kainoms. Rinka auga. Vidutinė namų kaina atnaujinama, kasmet padidėja 6,2%. درateate от лиate ли от лиate лиateateate درate ли در در در ли در در در лиate ли от от ли ли ли ли ли ли در درate отate ли лиate от

Faktas yra tai, kad pasitikėjimo nekilnojamojo turto rinkoje nebuvimas netrukdo investicijoms į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Mičigane, kai jie yra.

Bendra namų vertė padidėjo vidutiniškai 6,9% 2017 m. Augant būsto kainoms, daugiau žmonių gali būti pasirengę parduoti. Nors mes tikimės, kad bylos nedidės daug apskritai, mažiau nei 2%, per šį populiariausių apsipirkimo sezoną mes laukiame daugiau atsargų horizonte.

Geriausios vietos, kuriose gyvena: Ann Arbor, Lansingas ir Ypsilanti.

Detroitas buvo gyvas metropolis, tačiau jis vėl didėja ir dar nėra įtrauktas į geriausių vietų sąrašą gyventi ar pirkti parduoti turtą Mičigane. Kur perkate Mičigane, daug priklauso nuo gyvenimo būdo, kurį norėtumėte švęsti. Jei norite, kad dauguma pavasarį būtų miškai ir vanduo bei sniegas, apsvarstykite U.P. ar apatinis šiaurinis pusiasalis. Jei norite, kad klestėtų miestai naktiniu gyvenimu ir pramogomis, apsvarstykite tris didmiesčių Mičigano sritis.

Jei ieškote miesto su didžiuliu meno bendruomene, daugybe naktinių pramogų ir daugybe alų, atraskite ne tik Grand Rapidsas. "Beer City U.S." yra gyvas metropolis, kuriame gali pasigirti daugybė festivalių, įskaitant garsų "ArtPrize". Vertybės nuolat auga net tokiose priemiesčiuose kaip Vajomingas. Mes tikimės, kad iki metų pabaigos 5% padidės.

Būsto išlaidos nuolat auga Ann Arboro rajone. Pasak vietinių gyventojų, papildomos išlaidos reikalauja daugelio pirkėjų ir nuomininkų ieškoti namų Ypsilanti. Ann Arbor yra universiteto miestas ir mechanikas Mičigano valstijoje.

Nors šiuo metu yra minimi miestai, "Lansing" siūlo pirkėjų rinką. Valstybinis kapitalas yra ideali vieta gyventi, pirkti turtą parduoti Mičigane, dirbti ir pasiūlyti turtingą naktinį gyvenimą.

  •  
    Boom 2018 Michigan: kodėl ir kur nusipirkti namą

    Boom 2018 Michigan: kodėl ir kur nusipirkti namą Mičiganas, nuostabaus Detroito miesto lopšys, jau daugelį metų yra didžiausias amerikiečių automobilių gamintojas, taip pat įkvepiantis Diego Rivjeros freskomis. "Motown" įrašų svetainės sėdynė, šiandien ji taip pat yra nekilnojamojo turto pasaulio ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB